Kartu kurkime pozityvią Lietuvą: iniciatyva „Pozityvus dienoraštis“

2017 Vasario 12 d.

Atgal

Ir ne tik jis, bet ir daugelis žymių žmonių-gėrio ambasadorių, kurie palaiko mus ir mūsų iniciatyvą: Beata Nicholson, Rūta Mikelkevičiūtė, Rita Miliutė, Jonas Nainys, Nijolė Narmontaitė, Dalia Ibelhauptaitė, Erica Jennings, Julia Janus, Orijus Gasanovas, Austėja Landsbergienė, Aušra Maldeikienė, Rasa Tapinienė ir daugelis kitų.

Kas esame tie „mes“? Susipažinkime: mes – projektas „Pozityvus dienoraštis“, kurio tikslas – atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir mūsų visų pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti. Norime keisti žmonių mąstymą ir padėti jiems galvoti pozityviai, įkvėpti sektinu pavyzdžiu, mažinti neigiamų naujienų skaičių.

Mūsų tikslas – 1000 nufilmuotų teigiamą žinią skleidžiančių istorijų, kurios įkvėptų žmones matyti gėrį. Tikime, kad pastangos dalytis gražiais ir gerais dalykais tikrai prisidės tiek prie trokštamos vidinės ramybės, tiek atneš džiaugsmo ir į kito žmogaus širdį. Yra daug dalykų, ką galime padaryti, bet pirmiausia turime pradėti nuo savęs ir kalbėti apie tai, kas gera.

Mes tikime, kad visuomenė sąmoningėja ir daugėja tų, kuriems rūpi. Tad kviečiame rinktis šį kelią ir mažais žingsneliais keisti savo kasdienybę pamatant joje vis daugiau gerų dalykų: ir net nepastebėsime, kaip atsisukę atgal pamatysime – viskas pasikeitė, nors, rodos, nieko neįvyko.

„Pozityvus dienoraštis“ – tai virtualūs mūsų pasiekimų namai, pasakojantys apie žmones, kurie savo darbais skleidžia šviesą. Atsidavimas kitam, tikėjimas, kad net vienas gali pakeisti pasaulį – tai yra esminės vertybės, įkvepiančios reikšmingiems laimėjimams.

Pozityvių ir reikšmingų dalykų visuomenėje nutinka kasdien, tereikia stabtelėti ir apsidairyti. Pozityvus pavyzdys ir geroji žinia tegul nelieka nepastebėti.

Mūsų gyvenimas pilnas tyliųjų herojų, kurie kuria vedami širdies balso. Tapk gerųjų naujienų ambasadoriumi ir leisk žinoti, kad šie žmonės yra arti ir tarp mūsų. Pastebėkite ir pasidalykite jų istorijomis bei mažomis pergalėmis el. paštu dienorastis@pozityvu.lt. Iš visuomenės šviesuolių laukiame tų istorijų, kuriomis galėsime pasidalyti su visa Lietuva. Visos šios istorijos bus publikuojamos Pozityvu.lt tinklalapyje bei feisbuko paskyroje „Pozityvus dienoraštis“. Lauksime gerų darbų istorijų! Lauksime žinučių apie pozityvius poelgius!