MAS pirmininkas Balys: drąsus meile gyventi

Į mudviejų pokalbį Balys atėjo segėdamas studento ateitininko ženklelį. Jo laikysena kaskart liudija, kad yra šviesių, kilnių jaunuolių, kurie drįsta imtis atsakomybės, nori kurti, kuriems rūpi kitas asmuo. Daugumai jis pažįstamas kaip moksleivių ateitininkų sąjungos (MAS) pirmininkas, uoliai einantis savo pareigas. Apie įgytą patirtį pirmininkaujant Balys pasakoja: „Išmokau panašiai tiek, kiek per pirmuosius savo gyvenimo metus, kai išmokau vaikščioti ir kalbėti.

Su Baliu ne kartą teko patirti nuotykį – ar žygyje, ar kūrybiniame susitikime, ar ekspedicijoje, tačiau kiekvienąsyk jis naujai įkvepia ir padovanoja laisvės pojūtį. Tikiu, kad jo atvirumas padovanos šį potyrį ir pokalbio skaitytojams, o pažįstantiems Balį norėsis šypsotis.

Prieš mūsų pokalbį pasiskaitinėjau tavo paties įsivardijimų, kaip „pieno ekspertas“, „kašioras“, „šachmatioras“, „VU klaviatūros studentas“, tavo socialinių tinklų profilio nuotraukose matyti ir Artūro Konano Doilio šerlokiški motyvai. Galėtum plačiau papasakoti – kuo tu domiesi, kuo užsiimi?

Studijuoju programavimą. Kai pamačiau, kad žmonės pradėję studijuoti ką nors užsirašo, pagalvojau – klaviatūros studentas yra juokingas apibūdinimas. Juk programuotojus paprastai mėgstama įsivaizduoti kaip tuos, kurie spaudo klaviatūrą. Ir tame yra tiesos, bet man labiausiai patiko vieno dėstytojo mintis, kad programuotojai yra vertėjai, verčiantys žmonių kalbą į kompiuterių. Tarp apibūdinimų feisbuke dar esu parašęs: ateitininkas. Tai man svarbu ir didžiuojuosi, kad galiu tai paskelbti.

Tai tik straipsnio ištrauka. Visą svetainės turinį gali skaityti tik registruoti žurnalo prenumeratoriai. Norite skaityti visą straipsnį? Prisijunkite arba Užprenumeruokite el. žurnalo versiją
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.