Žurnale „Ateitis“ – įkvepiančios lietuvių istorijos iš viso pasaulio. Čia kuriame oazę išsiilgusiems lėto skaitymo malonumo ir pasakojimų apie žmones, kurie herojais tampa ne tik dėl nuveiktų darbų, bet ir išskirtinio požiūrio į gyvenimą. Čia tyrinėjame žmonių širdis ir darbus, ieškome dar negirdėtų istorijų ir pasirūpiname, kad jos nepasimestų šių dienų informaciniame vandenyne. Žurnalo puslapiuose – aktualios ir įdomios istorijos tiek šeimoms, tiek savo pašaukimo ieškantiems jaunuoliams, tiek viską jau atradusiems ir gražiomis iniciatyvomis besidžiaugiantiems žmonėms.

Metinė žurnalo prenumerata

Susipažinkite su mūsų ypatinga metine žurnalo prenumerata – tai unikali galimybė patirti įkvepiančias lietuvių istorijas iš viso pasaulio! Mūsų žurnalas sukurtas su ypatingu dėmesiu detalėms ir siekiant pristatyti jums lėto skaitymo malonumą.

€ 39,00
Metams
prenumerata
lietuvoje
€ 49,00
Metams
prenumerata
europoje
$ 90,00
Metams
prenumerata
amerikoje
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.