Ateitis Nr. 2, kovas-balandis

​​Žurnale „Ateitis“ – įkvepiančios lietuvių istorijos iš viso pasaulio. Čia kuriame oazę išsiilgusiems lėto skaitymo malonumo ir pasakojimų apie žmones, kurie herojais tampa ne tik dėl nuveiktų darbų, bet ir išskirtinio požiūrio į gyvenimą. Čia tyrinėjame žmonių širdis ir darbus, ieškome dar negirdėtų istorijų ir pasirūpiname, kad jos nepasimestų šių dienų informaciniame vandenyne.

Antrajame žurnalo numeryje rasite herojiškų pasakojimų, parodančių, kaip priėmus nors ir nežinią keliančius, bet teisingus ir sąžiningus sprendimus, galiausiai viskas susidėlioja į vietas, aplanko ramybė. Tokia buvo kunigo Gintaro Jurgio Sungailos ir dar 4 kitų kunigų, kuriems pasmerkus Rusiją karo Ukrainoje atžvigliu jiems neliko galimybės likti Maskvos patriarchato kunigų luome, istorija. Taip pat žurnale spausdinamas tekstas apie gražią iniciatyvą, kviečiančią mokytojus palaikyti vieniems kitus; interviu su didžiausiame užsienio Lituanistikos centre dirbančia dėstytoja; istorija, kaip prasmingai praleisti metus mažame Tiberiados brolių vienuolyje netoli Zarasų ir t.t. Atverskite žurnalą ir atraskite dar daugiau įdomių pasakojimų!

Turinys:

Viršelio istorija

Augustė Žičkytė  Kun. Gintaras Jurgis Sungaila: „Jeigu Juo pasitikėsime, Dievo pažadai išsipildys“

Katalikiškumas

Laurynas Būda Šv. Jono Krikštytojo metai Tiberiados bendruomenėje: būti mylimu Dievo vaiku

Miglė Viselgaitė Sesuo Adelė Pilipavičiūtė CC: „Būti žmogumi, kuris iš tikrųjų mato kitą“

Rūta Pilkytė Deimantė Narkutė: „Kartoti, kol žodis, ištartas lūpomis, paliečia ir širdį“

Knygų lentyna

Milda Vitkutė Trys skirtukai Benedikto XVI „Liturgijos dvasioje“

Šeimyniškumas

Guoda Kliučinskaitė Mokytojas Artūras Ševeliovas: „Esu savo vietoje“

Visuomeniškumas

Goda Kotryna Jokubauskienė Mokytojų palaikymo ratai – saugi erdvė dalintis

Donata Griučkiūnaitė Greta Arlauskė: „Muzikos terapija yra kaip mažytė gyvenimo simuliacija, kurioje mes galime sau padėti“

Inteligentiškumas

Aistė Karpytė Tikėjimas – Santuokos sakramento gelmės atrakinimas

Tautiškumas

Kamilė Laučytė Tarpininkė tarp Lietuvos ir Čekijos: lituanistė Tereza iš Brno

Jaunieji rašo

Elena Nedzinskaitė Atvirlaiškis iš Italijos

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.